Antiradary

Jaké jsou výhody?

  • 100% legální v ČR
  • Neomezuje činnost radaru
  • Databáze radarů po celé EU
  • Přenosné i zabudované
  • Šetříte za pokuty

Bez pokut s antiradarem na cestách

Antiradarová ochrana vozu má za úkol informovat Vás s dostatečným předstihem o měřených úsecích a ochránit tak Vaši peněženku proti nepříjemným pokutám.

V České republice není pasivní antiradar zakázán. Zákon zakazuje pouze použití aktivních zařízení, které mohou rušit nebo omezovat činnost radarů. Použití pasivních radarových detektorů, jak přenosných, tak i zabudovaných, zákon nijak neomezuje ani nezakazuje. V ČR není znám případ, kdy by uživatel čelil postihu za použití pasivního radarového detektoru.

 

Pasivní antiradary jsou přenosné nebo pevně zabudované ve vozidle.

 

Bezpečně a rychle

Přenosné antiradary, jsou velmi pohodlným řešením při situaci, kdy využíváte více vozidel najednou. Jednoduše je můžete odejmout a přenést do druhého vozidla

Pevné antiradary sice nepřenesete z vozu do vozu, ale svými perfektními vlastnostmi své přenosné kolegy zaručeně předčí. Jsou kompletně skryté a tím nepřekáží ve výhledu a zároveň nikde netrčí nevkusné kabely. Dalšími výhodami oproti přenosným antiradarům jsou jejich vyšší citlivost, minimum falešných poplachů, online řešení a komfortem pro uživatele, zejména pro použití v zahraničí.

 

Kontaktujte nás pro více informací.