FAQ

Performansions, časté dotazy ohledně aut, úpravy aut, designové fólie, tónování autoskel

Zatmavení oken

Chtěl bych si nechat polepit okna v zadní části vozu, je to právně v pořádku, nebudu s tím mít problém například na technické kontrole?

O to se nemusíte vůbec starat. Všechny námi používané materiály splňují požadavky ministerstva dopravy a jsou v souladu s legislativou. Realizace bude navíc opatřena atestačním štítkem a obdržíte osvědčení o odborném provedení instalace.

Často vozím v autě děti, zabrání zakrytí oken v létě alespoň částečnému přehřívání interiéru auta?

Ano, sklo s tmavou fólií chrání mimo jiné vnitřní části vozu před přehřátím.

Jaké jsou obecné výhody fólií na okna?

Fólie od značkových výrobců chrání před škodlivým UV zářením, pomáhají chránit interiér vozu před přehřátím a působí také jako prevence proti krádeži vozu. V neposlední řadě jsou tmavé fólie velmi atraktivní na pohled.

Antiradary

Uvažuji o instalaci antiradaru, jsou zde legální?

Zákon o silničním provozu nezakazuje jízdu se zapnutým radarovým detektorem. Zakázána jsou pouze zařízení, která mohou narušit činnost radarů.

Pasivní antiradary, které neovlivňují ani neznemožňují funkci radarů, tedy nelze považovat za zakázané. Takže stručně řečeno, ano, jsou plně v souladu s předpisy a legální.

Jakou značku antiradaru doporučujete?

Máme velmi dobré zkušenosti s jedním z předních výrobců antiradarů, společností Genovo.

Používám k cestování dvě auta, je nutné mít zařízení zabudované v obou, nebo je možné u vás zakoupit zařízení, které lze přenést z jednoho auta do druhého?

Tato možnost je možná. Stačí si vybrat zařízení z řady přenosných radarových detektorů a můžete je použít pro více aut. Jediným omezením jsou vozy vybavené pokovenými skly, pro tyto vozy je vhodnější volbou použití pevných antiradarů.

Lze detektor používat mimo automobil a při jízdě na motocyklu?

Ano, při jízdě na motocyklu lze používat přenosné i pevné detektory.

Chtěl bych si koupit kvalitní antiradar, ale nechci utratit extrémně vysokou částku, můžete mi poradit s výběrem a jakou cenu zhruba očekávat?

Ceny kvalitních radarových detektorů se pohybují kolem dvaceti tisíc korun, za které lze pořídit značkový radarový detektor od předního výrobce. Poradenství je u nás samozřejmostí u všech služeb.

Polepy

Našel jsem inspiraci na internetu a chtěl bych auto polepit podobným způsobem, je možné přinést fotografii jako předlohu?

Rozhodně ano. Pokud jste našli inspiraci a máte představu, jak by měl váš vůz vypadat, budeme rádi. Obrázek může být jen inspirací, kterou vám pomůžeme dovést k dokonalosti podle vaší představy pomocí grafického návrhu.

Neodlepuje se po nějaké době polep z auta? A co když se to stane?

Při naší práci používáme pouze materiály od renomovaných firem a přísně dodržujeme předepsané postupy. Pokud by k tomu přesto došlo, můžete si u nás sjednat opravu.

Chtěl bych si nechat polepit jen střechu vozu, ale nejsem rozhodnutý pro konkrétní barvu a rád bych viděl, jak vypadá. Je možná počítačová simulace, nebo u vás najdu vzorníky odstínů fólií?

V našem studiu vám samozřejmě rádi ukážeme vzorky všech fólií a vizualizací. Možná vám napoví i galerie již realizovaných projektů, které s vámi při výběru rádi projdeme.

Je možné, aby u vás byla polepena i služební auta? Nechceme polep na celé auto, ale pouze logo na vybrané části vozu. Grafické materiály mám k dispozici.

Polepy firemních vozů provádíme poměrně často, a to jak formou celoplošných polepů, tak i pouhým nalepením loga a nápisů. Pokud máte již zpracované podklady, zastavte se u nás, rádi vám vytvoříme vizualizaci a realizujeme polepy dle vašich požadavků.

Máme přibližnou představu o nálepkách na firemních vozech. Nemáme však vizualizaci, je možné se na vás obrátit i s tímto požadavkem?

Určitě ano, budeme velmi rádi, když nám takový úkol svěříte. Společně s vámi vytvoříme atraktivní a zajímavý polep, díky kterému budou vaše firemní vozy nepřehlédnutelné.

PPF

Jaká je životnost ochranné fólie ppf aplikované na celý vůz.

Životnost vysoce kvalitní, profesionálně aplikované polyuretanové fólie je až deset let.

Pokud nechci aplikovat PPF fólii na celý vůz, je možné vybrat konkrétní části vozu, které chci chránit.

Určitě ano a jedná se o poměrně častou volbu. Aplikace je možná na přední část vozu, kapotu, prahy, dveře nebo dokonce světlomety. Rozsah provedení je zcela na vás.

mohou být vnitřní části vozu, například palubní deska, chráněny  PPF fólií?

Ano, ochrana nadměrně namáhaných částí interiéru vozu, včetně částí palubní desky, patří mezi velmi žádané a realizované služby.

Dojde při odstraňování ochranné fólie k poškození laku vozu?

Rozhodně ne. Můžete se na nás také obrátit s žádostí o profesionální odstranění fólie, auto dostanete zpět do původního stavu.

Je třeba vůz před aplikací nějak připravit?

Určitě ano, z vozu musí být odstraněny všechny nečistoty, musí být dokonale umyté a zcela vysušené. Ale to vše provedeme v rámci servisu.